İMOS'U ZİYARET ETTİK

-A+
03 Ekim 2018 / Çarşamba 00:31:56

İnegölspor'umuzun Kulüp Başkanı Eşref Güç ve yönetim kurulu üyeleri, İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği Başkanı Okan Güler ile yönetim kurulunu ziyaret ettiler.

 

Kulüp Başkanımız Eşref Güç, ziyarette İMOS Başkanı Okan Güler'e takım formamızı hediye etti. Ziyaretin ardından İMOS yönetimi tarafından kulübümüze destek sözü verildi.

 

Forma takdiminin ardından açıklama yapan Kulüp Başkanımız Eşref Güç, şunları söyledi:

"Bu nazik karşılamadan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Şuanda sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Kolay değil. İnegöl büyük bir camia. Sanayisiyle, köftesiyle, kaplıcasıyla değerli bir yer. Memleket olarak ta sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Şuanda hepimiz için birlik beraberlik zamanı. Bu arada da Allah razı olsun sporu da düşünüyoruz. İnegölspor bildiğini gibi Bursa'nın Bursaspor'dan sonra ikinci takımı sayılıyor. Sizlerinde büyüğümüz, ağabeyimiz olan Bursaspor'a verdiğiniz destekten dolayı İnegölspor adına ve İnegöllüler adına teşekkür ediyoruz. Tabi bu arada bizde sadece sizden değil herkesten destek bekliyoruz. Biz işin başarı boyutundayız. İnegölspor'u başarılı yapmak için elimizden geleni gece gündüz arkadaşlarla beraber çalışıyoruz. Bazen sıkıntılar olabiliyor ama bence o kadar önemli değil. Birlik beraberlik önemli. Sizlerinde bize mutlaka katkı sağlayacağınıza eminim. Her sene 2 defa fuarlar düzenleniyor. Fuarlarda İnegölspor'u da düşünüp, bir katkı payı ayırmanız hepimizin menfaati icabıdır. Bizimde bizden sonra gelen yöneticilerinde işlerini kolaylaştırır. İnanın bu işler fedakarlık işidir. Dernekçilikler çok zor. İyi yaparsın, iyi görünmez. Bir birimize ihtiyacımız var. Hepimiz aynı havayı soluyoruz. Sizlere şimdiden verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum."

 

 

Mobilya Sanayicileri Derneği(İMOS) Başkanı Okan Güler ise "Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyoruz. İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği olarak, şehrimizin ve ülkemizin mobilya sektörüne faydalı olmak ve katkı sağlamak için bir çok faaliyetlerde bulunuyoruz. Bunun yanı sırada spor, eğitim gibi bir çok alanda da üyelerimizin destekleriyle de hizmet etmeye çalışıyoruz. Tabi İnegölspor bizim gururumuz. Yıllardır peşinde koştuğumuz, renklerine aşık olduğumuz, şampiyonluklar yaşadığımız güzide bir takımımız. Türkiye'nin bir çok ünlü ve milli oyuncusuna da ev sahipliği yapmış, bağrından kopmuş bir takım. Hepimiz buralıyız, İnegöllüyüz. Güzel bir söz var. "Doğduğunuz yer değil doyduğunuz yer memleketiniz." Bugün burada İnegöl'de doğanlar var. Başka yerden gelip İnegöllü olan arkadaşlarımız var. İnegölspor'un başarısı için yaşaması için tabili yıllardır bireysel olarak ta destek veriyoruz. Çeşitli kurumlar olarak ta destek veriyoruz. Bu desteği bizde elimizden geldiği kadar arttırma çabasındayız. Tabi spor kulüplerinde yöneticilik yapmak çok zor kolay değil. Özellikle gelir düzeyinde ve bütçe düzeyinde çok adaletsiz bir durum yaşıyor kulüpler. Türkiye'nin en büyük takımları bile bugün çok ciddi bütçe açıklarıyla uğraşıyor. Birde İnegölspor gibi az gelire sahip kulüplerin ayakta kalması, yaşaması işte bu destekler sayesinde ancak oluyor. Ben bu özverinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Bu sezonun takımımız için ve tüm spor camiası için hayırlı olmasını diliyorum."ifadelerini kullandı.

Takımlar O Av P
1 KEÇIÖRENGÜCÜ 34 45 76
2 KASTAMANUSPOR 1966 34 44 74
3 SAMSUNSPOR 34 35 73
4 SAKARYASPOR 34 32 69
5 SARıYER 34 24 68
6 SANCAKTEPE BELEDIYESPOR 34 16 53
7 B.B. BODRUMSPOR 34 8 52
8 AMED S.F 34 2 49
9 EYÜPSPOR 34 4 46
10 İNEGÖLSPOR 34 -3 45
11 UTAŞ UŞAKSPOR 34 1 40
12 GÜMÜŞHANESPOR 34 -1 40
13 NIĞDE ANADOLU F.K 34 -9 37
14 ANKARA DEMIRSPOR 34 -14 34
15 HACETTEPE SPOR 34 -13 33
16 BAYRAMPAŞA 34 -21 33
17 MANISASPOR 34 -69 0
18 GAZIANTEPSPOR 34 -81 -34
<